GWIAZDY

Natasza Urbańska za rękę z tajemniczym brunetem. Promocja nowego teledysku czy zmiany w życiu prywatnym artystki?

2024-06-11 15:40

W ostatnich dniach zrobiło się głośno wokół Nataszy Urbańskiej. Artystka na swoim instagramowym profilu zamieściła zdjęcia na których trzyma za rękę przystojnego bruneta. Ujęcia wywołały fale spekulacji na temat rozstania wokalistki z mężem, Januszem Józefowiczem. Wszystko jednak wskazuje na to, że to forma promocji nowego singla gwiazdy, który ma ukazać się jeszcze w tym tygodniu.

Co łączy Urbańską z przystojnym brunetem? Wspólne zdjęcia wywołały spekulacje

Czuły gest, który możemy zobaczyć na zdjęciach opublikowanych przez Nataszę Urbańską, wzbudził falę pytań na temat natury relacji artystki z tajemniczym mężczyzną. Do tej pory wokalistka nie zdecydowała się na komentarz w tej sprawie. Na jej koncie instagramowym znajdujemy jednak pewną podpowiedź. Gwiazda, publikując fotografie, oznaczyła bowiem konto aktora i modela z Mediolanu, Gaetano Arena. Można zatem przypuszczać, że wspólne ujęcia to zapowiedź współpracy Polki i Włocha, zwłaszcza że 13 czerwca ma pojawić się nowy teledysk gwiazdy do utworu "Shed a Light".

Janusz Józefowicz o rozstaniu z żoną. Zaskakujące wyznanie podczas spektaklu

Opublikowanie zdjęć Nataszy Urbańskiej i Gaetano Arena poprzedziło zaskakujące wyznanie Józefowicza, który podczas przerwy w trakcie jednego ze spektakli w Teatrze Buffo, miał poinformować o swoim rozstaniu z żoną. Jak pisał serwis pudelek.pl:

Zaprosił na scenę jednego z widzów. Podczas rozmowy z jego ust padły słowa, że razem z obecnym na scenie Januszem Stokłosą tworzą jeden z najdłuższych związków w polskim show-biznesie. Mężczyzna zwrócił mu uwagę, że przecież jest związany z Nataszą Urbańską, na co usłyszał w odpowiedzi: “Nie, nie jesteśmy już razem od kilku tygodni”. Powiedział to z pełną powagą, czym wzbudził konsternację wśród zgromadzonych.

Później w komentarzu dla Plejady reżyser określił swoje zachowanie jako "formę zabawy z publicznością". Wówczas także Urbańska zdementowała pogłoski o rozwodzie z mężem, za którego wyszła w sierpniu 2008 r. Kilka miesięcy po ślubie parze urodziła się córka Kalina, która dziś podobnie jak jej mama rozwija swoją karierę pod skrzydłami Józefowicza i występuje na deskach Teatru Buffo.

Jak zmieniała się Natasza Urbańska?

Smoczy Piknik Rodzinny 2024 w Krakowie