Friz

i

Autor: Artur Zawadzki/REPORTER

WIADOMOŚCI

Friz i Wersow opublikowali nagranie z lekcji tańca. Fani podejrzewają rychły ślub [WIDEO]

2024-04-04 15:26

Friz i Wersow opublikowali w mediach społecznościowych nagranie, które rozgrzało ich fanów do czerwoności i wywołało lawinę plotek i spekulacji. Wszystko przez to, że para influencerów pokazała, jak wspólnie wybrała się na lekcję tańca. To sprawiło, że obserwujący zaczęli podejrzewać, że Friz i Wersow mogą szykować się do ślubu.

Friz i Wersow przeżywają niezwykle intensywny czas w życiu

To bez wątpienia jedna z najbardziej ulubionych par polskiego show-biznesu. Weronika "Wersow" Sowa i Karol "Friz" Wiśniewski influencerzy, którzy mają na koncie miliony obserwujących w mediach społecznościowych. Para niedawno została rodzicami, a w sieci chętnie pokazuje się z niespełna roczną córeczką Mają. W rozmowie z mediami nie ukrywają, że udaje się im znaleźć czas dla siebie tylko dzięki pomocy dziadków dziewczynki, którzy są w niej absolutnie zakochani. W międzyczasie oboje rozwijają swoje kariery — Friz intensywnie pracuje nad projektami Ekipy, zaś Wersow wkrótce wyruszy w solową trasę koncertową.

Friz i Wersow wywijają na parkiecie. Fani snują podejrzenia

Ostatnio na Instagramie para podzieliła się niezwykłym nagraniem, wykonanym podczas ich wspólnej lekcji tańca. Wideo momentalnie podbiło serca internautów, a fani nie mogli się nachwalić tego, jak Friz i Wersow pięknie razem wyglądają. Post wzbudził także poważną sensację. Część osób zaczęła upatrywać w nich głębszego sensu, a dokładniej rychłego ślubu. Nie od dzisiaj wiadomo, że para jest zaręczona, jednak dotychczas nie padły żadne deklaracje w sprawie zrobienia tego kroku. Wielbiciele Friza i Wersow podejrzewają jednak, że mogą oni wyprawić skromną ceremonię w gronie najbliższej rodziny i przyjaciół, dlatego nieustannie zasypują parę pytaniami, licząc na konkretne deklaracje.

— Może próba na pierwszy taniec? — czytamy w komentarzach pod nagraniem.

— Najbardziej komfortowa para influ, których związek oparty jest na wzajemnym szacunku i miłości! Ulubieni — czytamy w komentarzach pod nagraniem.

— Legenda głosi, że to nauka tańca na wesele — czytamy w komentarzach pod nagraniem.

Tak mieszkają Friz i Wersow w swoim podkrakowskim domu. Jest naprawdę luksusowo: