WIADOMOŚCI

Alexis z "Dynastii" niedawno świętowała 90. urodziny. Zobaczcie, jak po latach wygląda słynna aktorka [ZDJĘCIA]

2024-04-24 15:40

Alexis Carrington-Colby z niezapomnianej "Dynastii", czyli słynna aktorka Joan Collins, niedawno obchodziła swoje 90. urodziny. Gwiazda jednak nieustannie udowadnia, ze wiek to tylko liczba i wciąż nie zwalnia tempa. Widać to między innymi na jej koncie na Instagramie, gdzie nieustannie dodaje nowe zdjęcia, które wzbudzają niemałą sensację. Zobaczcie, jak po latach wygląda ikoniczna Joan Collins.

Joan Collins, czyli Alexis z "Dynastii" skończyła 90. lat

Wybitna aktorka i modelka Joan Collins skończyła w maju 90. lat. Status gwiazdy, niebywałą rozpoznawalność i ogromny majątek przyniósł jej serial "Dynastia", gdzie wcieliła się w rolę intrygantki i famme fatale Alexis Carrington-Colby. Chociaż produkcja zakończyła się już dekady temu, wciąż cieszy się ogromną popularnością. Także życie prywatne Joan Collins było barwne i pełne zawirować. Była aż pięciokrotnie zamężna, a o jej licznych romansach rozpisywały się media plotkarskie na całym świecie. Chociaż obecnie mogłaby przejść na zasłużoną emeryturę, aktorka nie zwalnia tempa i prężnie rozwija swoje konto na Instagramie, które obserwuje ponad 400 tysięcy osób.

90-letnia Joan Collins zachwyca na nowych zdjęciach

Gwiazda "Dynastii" chętnie publikuje swoje zdjęcia w mediach społecznościowych i dzieli się ze swoimi obserwującymi wieściami na temat projektów, w które jest zaangażowana. Chociaż zawiesiła już karierę aktorską, chętnie bierze udział w branżowych spotkaniach i sesjach fotograficznych, których efektami dzieli się na Instagramie. Jedno z jej najnowszych zdjęć wprawiło w zachwyt wszystkich fanów kultowej opery mydlanej. Możemy na nim zobaczyć Joan Collins, która wygląda dokładnie jak serialowa postać, czyli kultowa Alexis. Aktorka zapozowała w pięknym czarnym komplecie z błyszczącą marynarką, ozdobioną gustowną broszką.

Pamiętasz lata 80.? QUIZ tylko dla ekspertów! Młodzież nie ma żadnych szans!

Pytanie 1 z 15
Ta katastrofa zmieniła oblicze świata. W którym roku doszło do awarii reaktora atomowego w Czarnobylu?
czarnobyl

Autobiografia Joan Collins. Aktorka zdradza pikantne szczegóły z życia prywatnego

Aktorka doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak sensacyjne życie wiodła i jak bardzo interesuje ono ludzi. Książka ukazała się już za granicą, na razie nie jest dostępna w Polsce. Możemy się jednak z niej dowiedzieć pikantnych szczegółów na temat jej licznych romansów. Gwiazda ujawniła w biografii m.in. swoje romanse z Paulem Newmanem czy Marlonem Brando. Znalazł się tam także fragment o zmarłych królowej Elżbiecie II i księżnej Dianie.

Niezapomniana Joan Collins. Tak po latach wygląda Alexis z "Dynastii":